Thursday, June 4, 2009

Fantastický Peyote

S radosťou vám oznamujeme, že vďaka veľkému záujmu zakrátko odštartujeme našu prvú sériu kurzov, ktorá sa bude zaoberať s technikou peyote. Jednotlivé lekcie na seba nadväzujú, ale osvojené vedomosti si môžete využiť aj oddelene. Táto technika je uplatniteľná v nekonečných variáciách, a je kombinovateľná aj s ďalšími základnými technikami.

Peyote, ako technika navliekania korálok sa vyvinula u severoamerických indiánov, ale jej rôzne variácie sa objavujú aj v remeselnej tvorbe afrických kmeňov. Je možné ju využiť na vyhotovenie krásnych šperkov, ale aj rôznych okrasných predmetov.

Každý, kto by sa rád zoznámil s fantastickým svetom korálok a perál, a rád by strávil svoj voľný čas v priateľskej atmosfére s ďalšími milovníkmi kreativity, je u nás srdečne vítaný! S rôznymi vzorkami, technickými radami pomáhame aj úplným začiatočníkom.

Cena kurzu: 10 EUR s DPH / 1 lekcia alebo 60 EUR S DPH/ 7 lekcií

(Cena neobsahuje materiály a pomôcky. Prosíme vás, aby ste na kurzoch používali iba korálky zakúpené v našej predajni. Ďakujeme!)

Tematika:

1. Základy techniky Peyote

a. Ako začať?

b. Párny a nepárny peyote

2. Pridávanie a uberanie

3. Vsadzovanie väčších korálok do peyote-u, peyote s oknami

4. Vsadzovanie kabošonov do peyote-u

5. Peyote a brick stitch

6. Geometrické tvary

7. Korálky z korálok

Čas a miesto: každý štvrtok od 18.00 do 20.00 v našom obchode (Župné námestie 3, Bratislava), kde si môžete kúpiť všetky potrebné pomôcky a materiály!

Začíname 11. 6. 2009, pre ďalšie informácie a pre rezervovanie miesta volajte prosím 0915 122 460, alebo napíšte mail na mail@koralkovysvet.sk This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Tešíme sa na Vás!10 comments:

kandy said...

Jaj, de kis szepseges,Inczike!!

Alexandra said...

Ahoj Eriko, držím palce a přeju hodně úspěchů!

Hoyacarnosa said...

Szia Erika!
Gyönyörű ez a karkötő! Eddig még egyetlen peyote karkötőt sem készítettem, mert nem nagyon tetszettek, de most már ezzel együtt van három is!! :)
Gratulálok, nagyon szép!

Erika said...

Kandy, Erika, köszönöm szépen!

Erika said...

Alexandra, dakujem pekne!

Hermann Ildikó said...

Nagyon szépeséges, ezek a színek!!

Káli Gopika said...

Gyönyörűűűűű!

bandrea said...

Csodálatos!!! Rengeteg munka, gratulálok hozzá!

Beads Perles said...

VERY BEAUTIFUL!!!!!!!!!!!

Cristina said...

Beautiful...